H-D-Pro-NH2 (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 62937-45-5 |
| Katalogové číslo: | GM6197,5g |
| Sumární vzorec: | C5H10N2O |
| Molární hmotnost: | 114.15 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
H-D-Pro-NH2 (1 x 1 g)
- CAS: 62937-45-5
- Kat. č.: GM6197,1g
cena bez DPH
1 541,32 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

