Nonan-2-ol (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 628-99-9 |
| Katalogové číslo: | R003TA3,25g |
| Sumární vzorec: | C9H20O |
| Molární hmotnost: | 144.26 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 211-065-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Nonanol (1 x 25 g)
- CAS: 628-99-9
- Kat. č.: GK0697,25g
cena bez DPH
1 348,76 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

