Isovanillin (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 621-59-0 |
| Katalogové číslo: | GK6240,100g |
| Sumární vzorec: | C8H8O3 |
| Molární hmotnost: | 152.15 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 210-694-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Isovanillin (1 x 250 g)
- CAS: 621-59-0
- Kat. č.: GK6240,250g
cena bez DPH
5 310,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isovanillin (1 x 25 g)
- CAS: 621-59-0
- Kat. č.: GK6240,25g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

