Dirithromycin (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 62013-04-1 |
| Katalogové číslo: | GA7887,1g |
| Sumární vzorec: | C42H78N2O14 |
| Molární hmotnost: | 835.07 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Dirithromycin (1 x 25 mg)
- CAS: 62013-04-1
- Kat. č.: GA7887,25mg
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

