Ethoxylated hydrogenated castor oil (1 x 200 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 200 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 61788-85-0 |
| Katalogové číslo: | GK2628,200g |
| Sumární vzorec: | - |
| Molární hmotnost: | - |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ethoxylated hydrogenated castor oil (1 x 1 kg)
- CAS: 61788-85-0
- Kat. č.: GK2628,1kg
cena bez DPH
9 714,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

