(S)-(+)-1-Aminoindan (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 61341-86-4 |
| Katalogové číslo: | GL6848,5g |
| Sumární vzorec: | C9H11N |
| Molární hmotnost: | 133.19 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
(S)-(+)-1-Aminoindan (1 x 25 g)
- CAS: 61341-86-4
- Kat. č.: GL6848,25g
cena bez DPH
48 219,01 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
(S)-(+)-1-Aminoindan (1 x 250 mg)
- CAS: 61341-86-4
- Kat. č.: GL6848,250mg
cena bez DPH
5 667,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

