Bromhexine hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 611-75-6 |
| Katalogové číslo: | GP8354,25g |
| Sumární vzorec: | C14H20Br2N2 · HCl |
| Molární hmotnost: | 412.6 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 210-280-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Bromhexine hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 611-75-6
- Kat. č.: GP8354,100g
cena bez DPH
4 046,28 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

