Adenosine 5''-monophosphate (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 61-19-8 |
| Katalogové číslo: | GV7058,25g |
| Sumární vzorec: | C10H14N5O7P |
| Molární hmotnost: | 347.22 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-500-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Adenosine 5''-monophosphate (1 x 5 g)
- CAS: 61-19-8
- Kat. č.: GV7058,5g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

