alpha-D-Glucose Pentaacetate (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 604-68-2 |
| Katalogové číslo: | GC4753,250g |
| Sumární vzorec: | C16H22O11 |
| Molární hmotnost: | 390.34 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 210-073-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
alpha-D-Glucose Pentaacetate (1 x 100 g)
- CAS: 604-68-2
- Kat. č.: GC4753,100g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-D-Glucose Pentaacetate (1 x 50 g)
- CAS: 604-68-2
- Kat. č.: GC4753,50g
cena bez DPH
1 166,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-D-Glucose Pentaacetate (1 x 25 g)
- CAS: 604-68-2
- Kat. č.: GC4753,25g
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

