Gabapentin (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60142-96-3 |
| Katalogové číslo: | GP0653,1g |
| Sumární vzorec: | C9H17NO2 |
| Molární hmotnost: | 171.24 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 262-076-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Gabapentin (1 x 25 g)
- CAS: 60142-96-3
- Kat. č.: GP0653,25g
cena bez DPH
8 750,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gabapentin (1 x 5 g)
- CAS: 60142-96-3
- Kat. č.: GP0653,5g
cena bez DPH
2 910,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

