Indole-3-butyric acid potassium salt (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60096-23-3 |
| Katalogové číslo: | GE0004,25g |
| Sumární vzorec: | C12H12KNO2 |
| Molární hmotnost: | 241.33 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Indole-3-butyric acid potassium salt (1 x 100 g)
- CAS: 60096-23-3
- Kat. č.: GE0004,100g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indole-3-butyric acid potassium salt (1 x 5 g)
- CAS: 60096-23-3
- Kat. č.: GE0004,5g
cena bez DPH
837,19 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

