Chlorobutanol (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6001-64-5 |
| Katalogové číslo: | GP8327,500g |
| Sumární vzorec: | C4H7Cl3O · 0.5(H2O) |
| Molární hmotnost: | 177.45 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 249-042-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Chlorobutanol (1 x 250 g)
- CAS: 6001-64-5
- Kat. č.: GP8327,250g
cena bez DPH
5 247,11 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Chlorobutanol (1 x 100 g)
- CAS: 6001-64-5
- Kat. č.: GP8327,100g
cena bez DPH
2 780,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

