6-Aminohexanoic acid, USP grade (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60-32-2 |
| Katalogové číslo: | GM9885,100g |
| Sumární vzorec: | C6H13NO2 |
| Molární hmotnost: | 131.18 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-469-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
6-Aminohexanoic acid, USP grade (1 x 1 kg)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM9885,1kg
cena bez DPH
12 950,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid, USP grade (1 x 500 g)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM9885,500g
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid, USP grade (1 x 250 g)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM9885,250g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid, USP grade (1 x 25 g)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM9885,25g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid (1 x 1 kg)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM8394,1kg
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid (1 x 500 g)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM8394,500g
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid (1 x 250 g)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM8394,250g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminohexanoic acid (1 x 100 g)
- CAS: 60-32-2
- Kat. č.: GM8394,100g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

