2-Phenylethanol (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60-12-8 |
| Katalogové číslo: | GK6245,250g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C8H10O |
| Molární hmotnost: | 122.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-456-2 |
| UN-no: | 2810 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
2-Phenylethanol (1 x 5 kg)
- CAS: 60-12-8
- Kat. č.: GK6245,5kg
cena bez DPH
8 971,07 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Phenylethanol (1 x 1 kg)
- CAS: 60-12-8
- Kat. č.: GK6245,1kg
cena bez DPH
2 389,26 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

