Dithizone (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60-10-6 |
| Katalogové číslo: | GT8493,25g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C13H12N4S |
| Molární hmotnost: | 256.33 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-454-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Dithizone (1 x 50 g)
- CAS: 60-10-6
- Kat. č.: GT8493,50g
cena bez DPH
4 662,81 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dithizone (1 x 10 g)
- CAS: 60-10-6
- Kat. č.: GT8493,10g
cena bez DPH
1 394,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

