3,4-Dimethylbenzaldehyde (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5973-71-7 |
| Katalogové číslo: | GK7280,10g |
| Sumární vzorec: | C9H10O |
| Molární hmotnost: | 134.18 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 227-770-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
3,4-Dimethylbenzaldehyde (1 x 25 g)
- CAS: 5973-71-7
- Kat. č.: GK7280,25g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
3,4-Dimethylbenzaldehyde (1 x 5 g)
- CAS: 5973-71-7
- Kat. č.: GK7280,5g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

