Fluorescein diacetate (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 596-09-8 |
| Katalogové číslo: | GT5229,10g |
| Sumární vzorec: | C24H16O7 |
| Molární hmotnost: | 416.39 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 209-877-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fluorescein diacetate (1 x 100 g)
- CAS: 596-09-8
- Kat. č.: GT5229,100g
cena bez DPH
20 071,90 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fluorescein diacetate (1 x 25 g)
- CAS: 596-09-8
- Kat. č.: GT5229,25g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fluorescein diacetate (1 x 5 g)
- CAS: 596-09-8
- Kat. č.: GT5229,5g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

