alpha-Naphtholphthalein (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 596-01-0 |
| Katalogové číslo: | GT9609,1g |
| Sumární vzorec: | C28H18O4 |
| Molární hmotnost: | 418.45 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 209-875-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
alpha-Naphtholphthalein (1 x 25 g)
- CAS: 596-01-0
- Kat. č.: GT9609,25g
cena bez DPH
14 247,11 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-Naphtholphthalein (1 x 10 g)
- CAS: 596-01-0
- Kat. č.: GT9609,10g
cena bez DPH
7 121,49 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-Naphtholphthalein (1 x 5 g)
- CAS: 596-01-0
- Kat. č.: GT9609,5g
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

