Hydrindantin dihydrate (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5950-69-6 |
| Katalogové číslo: | GK5212,10g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C18H10O6 · 2H2O |
| Molární hmotnost: | 358.3 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 227-713-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Hydrindantin dihydrate (1 x 50 g)
- CAS: 5950-69-6
- Kat. č.: GK5212,50g
cena bez DPH
6 792,56 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hydrindantin dihydrate (1 x 25 g)
- CAS: 5950-69-6
- Kat. č.: GK5212,25g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

