Acyclovir (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 59277-89-3 |
| Katalogové číslo: | GA7641,25g |
| Sumární vzorec: | C8H11N5O3 |
| Molární hmotnost: | 225.2 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 261-685-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Acyclovir (1 x 5 g)
- CAS: 59277-89-3
- Kat. č.: GA7641,5g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acyclovir (1 x 1 g)
- CAS: 59277-89-3
- Kat. č.: GA7641,1g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

