Acid Blue 29 (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5850-35-1 |
| Katalogové číslo: | GT2925,25g |
| Sumární vzorec: | C22H14N6Na2O9S2 |
| Molární hmotnost: | 616.49 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 227-449-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Acid Blue 29 (1 x 250 g)
- CAS: 5850-35-1
- Kat. č.: GT2925,250g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acid Blue 29 (1 x 100 g)
- CAS: 5850-35-1
- Kat. č.: GT2925,100g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

