Hydrochlorothiazide (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58-93-5 |
| Katalogové číslo: | GE0436,25g |
| Sumární vzorec: | C7H8ClN3O4S2 |
| Molární hmotnost: | 297.74 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-403-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Hydrochlorothiazide (1 x 100 g)
- CAS: 58-93-5
- Kat. č.: GE0436,100g
cena bez DPH
7 285,95 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hydrochlorothiazide (1 x 5 g)
- CAS: 58-93-5
- Kat. č.: GE0436,5g
cena bez DPH
693,39 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

