Inosine (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58-63-9 |
| Katalogové číslo: | GE4681,25g |
| Sumární vzorec: | C10H12N4O5 |
| Molární hmotnost: | 268.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-390-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Inosine (1 x 1 kg)
- CAS: 58-63-9
- Kat. č.: GE4681,1kg
cena bez DPH
7 121,49 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Inosine (1 x 500 g)
- CAS: 58-63-9
- Kat. č.: GE4681,500g
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Inosine (1 x 250 g)
- CAS: 58-63-9
- Kat. č.: GE4681,250g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Inosine (1 x 100 g)
- CAS: 58-63-9
- Kat. č.: GE4681,100g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Inosine (1 x 5 g)
- CAS: 58-63-9
- Kat. č.: GE4681,5g
cena bez DPH
528,93 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

