Dipyridamole (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58-32-2 |
| Katalogové číslo: | GK9666,10g |
| Sumární vzorec: | C24H40N8O4 |
| Molární hmotnost: | 504.63 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-374-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Dipyridamole (1 x 25 g)
- CAS: 58-32-2
- Kat. č.: GK9666,25g
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dipyridamole (1 x 5 g)
- CAS: 58-32-2
- Kat. č.: GK9666,5g
cena bez DPH
1 394,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

