Acetobromo-alpha-D-glucose (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 572-09-8 |
| Katalogové číslo: | GC7520,25g |
| Sumární vzorec: | C14H19BrO9 |
| Molární hmotnost: | 411.22 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 209-339-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Acetobromo-alpha-D-glucose (1 x 100 g)
- CAS: 572-09-8
- Kat. č.: GC7520,100g
cena bez DPH
9 714,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acetobromo-alpha-D-glucose (1 x 50 g)
- CAS: 572-09-8
- Kat. č.: GC7520,50g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acetobromo-alpha-D-glucose (1 x 10 g)
- CAS: 572-09-8
- Kat. č.: GC7520,10g
cena bez DPH
2 104,96 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

