Ergosterol (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 57-87-4 |
| Katalogové číslo: | GL1651,25g |
| Sumární vzorec: | C28H44OxH2O |
| Molární hmotnost: | 396.65 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-352-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ergosterol (1 x 10 g)
- CAS: 57-87-4
- Kat. č.: GL1651,10g
cena bez DPH
9 251,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ergosterol (1 x 5 g)
- CAS: 57-87-4
- Kat. č.: GL1651,5g
cena bez DPH
5 285,95 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ergosterol (1 x 1 g)
- CAS: 57-87-4
- Kat. č.: GL1651,1g
cena bez DPH
1 513,22 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

