L-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5680-80-8 |
| Katalogové číslo: | GM2197,25g |
| Sumární vzorec: | C4H9NO3 · HCl |
| Molární hmotnost: | 155.58 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 227-140-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 5680-80-8
- Kat. č.: GM2197,5g
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

