Glyoxylic acid hydrate (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 563-96-2 |
| Katalogové číslo: | GK1723,25g |
| Sumární vzorec: | C2H2O3 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 92.06 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-058-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Glyoxylic acid hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 563-96-2
- Kat. č.: GK1723,500g
cena bez DPH
7 930,58 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Glyoxylic acid hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 563-96-2
- Kat. č.: GK1723,100g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

