DL-Tryptophan methyl ester hydrochloride (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5619-09-0 |
| Katalogové číslo: | GE0673,1g |
| Sumární vzorec: | C13H16N2O2 · HCl |
| Molární hmotnost: | 268.74 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Tryptophan methyl ester hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 5619-09-0
- Kat. č.: GE0673,10g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Tryptophan methyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 5619-09-0
- Kat. č.: GE0673,5g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

