L-(-)-Camphoric acid (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 560-09-8 |
| Katalogové číslo: | GL7635,1g |
| Sumární vzorec: | C10H16O4 |
| Molární hmotnost: | 200.2 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-(-)-Camphoric acid (1 x 2500 mg)
- CAS: 560-09-8
- Kat. č.: GL7635,2500mg
cena bez DPH
15 129,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(-)-Camphoric acid (1 x 500 mg)
- CAS: 560-09-8
- Kat. č.: GL7635,500mg
cena bez DPH
5 471,90 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

