Histamine dihydrochloride (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 56-92-8 |
| Katalogové číslo: | GE0339,5g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C5H9N3 · 2HCl |
| Molární hmotnost: | 184.07 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-298-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Histamine dihydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 56-92-8
- Kat. č.: GE0339,25g
cena bez DPH
4 819,83 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Histamine dihydrochloride (1 x 1 g)
- CAS: 56-92-8
- Kat. č.: GE0339,1g
cena bez DPH
823,14 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

