4-(Aminomethyl)benzoic acid (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 56-91-7 |
| Katalogové číslo: | GM6072,100g |
| Sumární vzorec: | C8H9NO2 |
| Molární hmotnost: | 151.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-297-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-(Aminomethyl)benzoic acid (1 x 25 g)
- CAS: 56-91-7
- Kat. č.: GM6072,25g
cena bez DPH
1 106,61 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-(Aminomethyl)benzoic acid (1 x 5 g)
- CAS: 56-91-7
- Kat. č.: GM6072,5g
cena bez DPH
602,48 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

