Acesulfame K (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 55589-62-3 |
| Katalogové číslo: | GW2990,250g |
| Sumární vzorec: | C4H4KNO4S |
| Molární hmotnost: | 201.24 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 259-715-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Acesulfame K (1 x 100 g)
- CAS: 55589-62-3
- Kat. č.: GW2990,100g
cena bez DPH
3 079,34 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acesulfame K (1 x 25 g)
- CAS: 55589-62-3
- Kat. č.: GW2990,25g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

