2-Coumaranone (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 553-86-6 |
| Katalogové číslo: | GK2810,25g |
| Sumární vzorec: | C8H6O2 |
| Molární hmotnost: | 134.13 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 209-052-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Coumaranone (1 x 5 g)
- CAS: 553-86-6
- Kat. č.: GK2810,5g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

