6-Aminopenicillanic acid (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 551-16-6 |
| Katalogové číslo: | GA3817,25g |
| Sumární vzorec: | C8H12N2O3S |
| Molární hmotnost: | 216.26 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 208-993-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
6-Aminopenicillanic acid (1 x 50 g)
- CAS: 551-16-6
- Kat. č.: GA3817,50g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
6-Aminopenicillanic acid (1 x 10 g)
- CAS: 551-16-6
- Kat. č.: GA3817,10g
cena bez DPH
1 166,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

