Acitretin (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 55079-83-9 |
| Katalogové číslo: | GP9248,1g |
| Sumární vzorec: | C21H26O3 |
| Molární hmotnost: | 326.43 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 259-474-4 |
| UN-no: | 3077 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Acitretin (1 x 100 mg)
- CAS: 55079-83-9
- Kat. č.: GP9248,100mg
cena bez DPH
2 434,71 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

