Busulfan (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 55-98-1 |
| Katalogové číslo: | GP7829,5g |
| Sumární vzorec: | C6H14O6S2 |
| Molární hmotnost: | 246.29 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-250-2 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Busulfan (1 x 100 g)
- CAS: 55-98-1
- Kat. č.: GP7829,100g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Busulfan (1 x 25 g)
- CAS: 55-98-1
- Kat. č.: GP7829,25g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Busulfan (1 x 10 g)
- CAS: 55-98-1
- Kat. č.: GP7829,10g
cena bez DPH
871,90 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

