Isonicotinic acid (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 55-22-1 |
| Katalogové číslo: | GK6108,1kg |
| Sumární vzorec: | C6H5NO2 |
| Molární hmotnost: | 123.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-228-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Isonicotinic acid (1 x 500 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,500g
cena bez DPH
1 782,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isonicotinic acid (1 x 250 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,250g
cena bez DPH
1 166,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isonicotinic acid (1 x 100 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,100g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isonicotinic acid (1 x 25 g)
- CAS: 55-22-1
- Kat. č.: GK6108,25g
cena bez DPH
605,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

