Glycyrrhizic acid ammonium salt (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 53956-04-0 |
| Katalogové číslo: | GK2256,1g |
| Sumární vzorec: | C42H62O16 · NH3 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 839.96 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 258-887-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Glycyrrhizic acid ammonium salt (1 x 100 g)
- CAS: 53956-04-0
- Kat. č.: GK2256,100g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Glycyrrhizic acid ammonium salt (1 x 25 g)
- CAS: 53956-04-0
- Kat. č.: GK2256,25g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Glycyrrhizic acid ammonium salt (1 x 5 g)
- CAS: 53956-04-0
- Kat. č.: GK2256,5g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

