Diphenylcarbazone (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 538-62-5 |
| Katalogové číslo: | GX4696,5g |
| Sumární vzorec: | C13H12N4O |
| Molární hmotnost: | 240.26 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-698-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Diphenylcarbazone (1 x 25 g)
- CAS: 538-62-5
- Kat. č.: GX4696,25g
cena bez DPH
2 014,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

