2-Deoxy-D-ribose (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 533-67-5 |
| Katalogové číslo: | GC7273,5g |
| Sumární vzorec: | C5H10O4 |
| Molární hmotnost: | 134.13 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-573-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Deoxy-D-ribose (1 x 100 g)
- CAS: 533-67-5
- Kat. č.: GC7273,100g
cena bez DPH
14 555,37 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-D-ribose (1 x 25 g)
- CAS: 533-67-5
- Kat. č.: GC7273,25g
cena bez DPH
5 822,31 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-D-ribose (1 x 1 g)
- CAS: 533-67-5
- Kat. č.: GC7273,1g
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

