L-Erythrulose (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 533-50-6 |
| Katalogové číslo: | GC4559,25g |
| Sumární vzorec: | C4H8O4 |
| Molární hmotnost: | 120.1 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 533-50-6 |
| Katalogové číslo: | GC4559,25g |
| Sumární vzorec: | C4H8O4 |
| Molární hmotnost: | 120.1 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |