L-(+)-Arabinose (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5328-37-0 |
| Katalogové číslo: | GC0157,100g |
| Sumární vzorec: | C5H10O5 |
| Molární hmotnost: | 150.13 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 226-214-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-(+)-Arabinose (1 x 500 g)
- CAS: 5328-37-0
- Kat. č.: GC0157,500g
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Arabinose (1 x 250 g)
- CAS: 5328-37-0
- Kat. č.: GC0157,250g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Arabinose (1 x 25 g)
- CAS: 5328-37-0
- Kat. č.: GC0157,25g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Arabinose (1 x 5 g)
- CAS: 5328-37-0
- Kat. č.: GC0157,5g
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

