Esculin hydrate (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 531-75-9 |
| Katalogové číslo: | GC4131,50g |
| Sumární vzorec: | C15H16O9 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 340.28 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-517-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Esculin hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,100g
cena bez DPH
11 009,92 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Esculin hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,25g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Esculin hydrate (1 x 10 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,10g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Esculin hydrate (1 x 5 g)
- CAS: 531-75-9
- Kat. č.: GC4131,5g
cena bez DPH
1 194,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

