Azure II eosinate (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 53092-85-6 |
| Katalogové číslo: | GT3741,25g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | - |
| Molární hmotnost: | - |
| Skladování: | +20°C |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Azure II eosinate (1 x 100 g)
- CAS: 53092-85-6
- Kat. č.: GT3741,100g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

