Indomethacin (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 53-86-1 |
| Katalogové číslo: | GA3090,100g |
| Sumární vzorec: | C19H16ClNO4 |
| Molární hmotnost: | 357.8 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-186-5 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Indomethacin (1 x 25 g)
- CAS: 53-86-1
- Kat. č.: GA3090,25g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indomethacin (1 x 10 g)
- CAS: 53-86-1
- Kat. č.: GA3090,10g
cena bez DPH
1 267,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indomethacin (1 x 5 g)
- CAS: 53-86-1
- Kat. č.: GA3090,5g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

