Hesperetin (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 520-33-2 |
| Katalogové číslo: | GP5086,5g |
| Sumární vzorec: | C16H14O6 |
| Molární hmotnost: | 302.3 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-290-2 |
| ADR: | not hazardous |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 520-33-2 |
| Katalogové číslo: | GP5086,5g |
| Sumární vzorec: | C16H14O6 |
| Molární hmotnost: | 302.3 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-290-2 |
| ADR: | not hazardous |