Benzyltriethylammonium bromide (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5197-95-5 |
| Katalogové číslo: | GK5113,500g |
| Sumární vzorec: | C13H22BrN |
| Molární hmotnost: | 272.24 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 225-986-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Benzyltriethylammonium bromide (1 x 250 g)
- CAS: 5197-95-5
- Kat. č.: GK5113,250g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyltriethylammonium bromide (1 x 100 g)
- CAS: 5197-95-5
- Kat. č.: GK5113,100g
cena bez DPH
2 434,71 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyltriethylammonium bromide (1 x 25 g)
- CAS: 5197-95-5
- Kat. č.: GK5113,25g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

