1,10-Phenanthroline monohydrate (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5144-89-8 |
| Katalogové číslo: | GE7007,5g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C12H8N2 · H2O |
| Molární hmotnost: | 198.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-629-2 |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
1,10-Phenanthroline monohydrate (1 x 100 g)
- CAS: 5144-89-8
- Kat. č.: GE7007,100g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,10-Phenanthroline monohydrate (1 x 25 g)
- CAS: 5144-89-8
- Kat. č.: GE7007,25g
cena bez DPH
1 394,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,10-Phenanthroline monohydrate (1 x 1 g)
- CAS: 5144-89-8
- Kat. č.: GE7007,1g
cena bez DPH
497,52 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

