Fludrocortisone acetate (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 514-36-3 |
| Katalogové číslo: | GL8956,1g |
| Sumární vzorec: | C23H31FO6 |
| Molární hmotnost: | 422.49 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-180-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fludrocortisone acetate (1 x 5 g)
- CAS: 514-36-3
- Kat. č.: GL8956,5g
cena bez DPH
13 566,94 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

